U MINUT DO DVANAEST PALA ODLUKA! BESPLATNE LEŽALJKE I SUNCOBRANI U CRNOJ GORI: Novo pravilo koje će ODUŠEVITI turiste iz Srbije

Plažni mobilijar na kupalištima u Crnoj Gori je besplatan posle 17 sati, a svaki zakupac koji ne bude poštovao tu odluku biće rigorozno kažnjen, izjavio je danas direktor JP „Morsko dobro“ Mladen Mikijelj, što u praksi znači, da su besplatne ležaljke i suncobrani na svakom delu plaža.

Prema njegovim rečima, preko 80 odsto kupališta ove godine bilo je spremno i uređeno, još tokom maja, što se, kako kaže, nikada nije desilo u Crnoj Gori.

Besplatne ležaljke i suncobrani širom primorja su novina, a zasigurno će i turistima olakšati letovanje, i ostaviti koji evro više sa strane.

– Moram priznati da su kapaciteti kupališta tokom maja meseca bili značajno veći od broja turista koji su u tom periodu boravili u Crnoj Gori, što govori o tome da smo na jedan kvalitetan način bili spremni za predsezonu – rekao je Mikijelj za podgorički portal Dan.

Izvor: Srbijadanas.com